| stefania13life a întrebat:

Hei! TPU

Vreau si eu sa stiu cat costa sa trec o Dacie 1300 din 2000 pe numele meu?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacia 1300 nu se mai fabrica din 1980 parca. aia din 2000 sigur e dacia 1310. si te ajunge cam 600E taxa de timbru + rar + rca + restul taxelor de inmatriculare. probabil cam pe la 1000E

4 răspunsuri:
| romy45 a răspuns:

Atat de praf esti ca nici macar nu sti ca dacia 1300 sa fabricat pana in 1980. Deci nu are cum sa fie din 2000.

| Anonym0uss a răspuns:

Legea s-a schimbat si e mult mai scump acum ca inainte...la mai putin de 300 de euro sa nu te astepti.

| maxcalin a răspuns:

Gasesti si cu 2000 de lei.

| suntserios a răspuns (pentru maxcalin):

Ce a intrebat omu ce ai raspuns tu