| AdeeMaria a întrebat:

Hei! happy
Vreau sa spun ca de la un timp am inceput sa stau...'cocosata' ca sa zic asa laughing thinking As putea face ceva exercitii in privinta acestui lucru? x_x Uneori imi aduc aminte sa stau dreapta, dar uit repede laughing
Funda. :*

Răspuns Câştigător
| rares011098 a răspuns:

Uite aici un sfat pe care l-a primit un prieten de la doctor ia un bat mai mare sau o matura din aceea cu coada de lemn puneti-o pe spate in pozitie orizontala si prinde-o cu partea din fata a coatelor adica unde se leaga bratul de antebrat apoi trage tare si in timp daca faci asta pe fiecare zi iti recapeti pozitia de drept.

5 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Ce-ar fi sa-ti faci niste analize, zic sa consulti un medic

| samy97 a răspuns:

1)stai dreapta pe perete cu umerii lipiti de el timp de 5-10 minute
2) intinsa in pat ridici din umeri asta de 30-60 ori...pt a`ti indrepta spatele

| NotoriousG a răspuns:

Si e motiv de ras? Sa vedem daca mai razi cand o sa fii babalaughing

| BybuDudu a răspuns:

Http://sfatulparintilor.ro/......ate-drept/ Aici gasesti tot ce iti trebuie.

| susso a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema din cauza ca stau prea mult pe scaun. Daca se intampla si la tine acelasi lucru incearca sa stai minim o ora pe zi si intinsa si sa faci si exercitii pentru trunchi.