| andreia297 a întrebat:

Hei. Vreau sa trimit in strainatate,mai precis Spania,o placa de snow,legaturile de la placa si booti. Nu vreau sa o trimit prin posta, pentru ca taxele ar fi destul de mari avand in vedere ca toate 3 ar fi cam grele.Nu stiu cum altfel as putea sa procedez pentru ca nu am mai facut niciodata asta. Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Sunt masinile acelea care transporta oamenii in strainatate. Roaga-l pe sofer sa iti duca el coletul si ii dai mai putini bani. Eu asa am facut cu fratele meu din Londra.

| andreia297 explică (pentru Anonim693):

E destul de mare avand in vedere ca e o placa de snow si booti etc. :-s