| Mary51 a întrebat:

Heii, am o problema la nivelul scalpului daca-i pot spune asa... sunt niste "coji" sau e matreata, nu stiu sigur, dar as vrea sa scap de ele/ea.
Daca stiti cum as putea scapa, va rog spuneti-mi.

4 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Schimba samponul. Eu iti recomand Clear, la mine a functionat. Si eu aveam tot asa un fel de coji chiar imediat dupa ce mi se usca parul. Medicul de familie mi-a spus ca e din cauza samponului ca imi usuca pielea prea tare si a zis sa folosesc ceva de bebelusi. Dar asa n-am rezolvat nimic.

| Mary51 explică (pentru nda):

Imi spui te rog, mai exact ce fel de Clear ai folosit?

| nda a răspuns (pentru Mary51):

Clear anti-matreata pentru barbati, asta albastru: http://i1107.photobucket.com/......g~original
am auzit la cateva femei ca se spala cu cel de barbati ca cica ar fi mai bun pentru matreata. nu stiu ce sa zic, tu incearca-la pe amandoua.

mergi la un dermatolog daca nu reusesti sa scapi de matreata.

| Mary51 explică (pentru nda):

Multumesc pentru sfat!