| razadesoare_9155 a întrebat:

Heii.cum pot schimba numele de pe facebook? dau funda:*

5 răspunsuri:
| ioanaabt a răspuns:

Sus, in dreapta - Account, apoi Account settings si ai acolo tot ce iti trebuie!

| Rrrr a răspuns:

Contul meu -> Setarile contului ->Nume (selectezi schimba), schimbi si dai salvare.

| alynutza a răspuns:

Buna...deci dai la "contul meu"dupa la"setarile contului"si dupa gasesti acolo numele tau actual si dai "schimba"winkingfunda?

| Derii12 a răspuns:

Acolo la,, Contul meu`` si scrie acolo,, Setarile contului`` si acolo schimbi numele...

Funda? :d

| DenisaDenisuk_5107 a răspuns:

Dai la Account iar apoi la Account Settings apoi apesi pe Name si iti pui ce nume vrei.