| AnonimulxD112 a întrebat:

Heii happy Imi putetii da si mie niste jocuri faineepuppy dog eyes! Nu cont. daca trebuie sa imi fac cont happy Doar sa nu ma plicti repede de la el rolling eyes puppy dog eyes! Tnks puppy dog eyes Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Crazyeo a răspuns:

Pai ar fi :
- e-jocurifete
- www.e-jocurionline.ro
- stardoll
- LadyPopular
- woozword
- trivia
- imvu
- metin2
- 1000jocuri
- TPU :D
Daca mai vrei trimite-mi mesaj privat

Pop FUNDA? :D

13 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Cine are funda?

| AnonimulxD112 explică (pentru Crazyeo):

Poi acum ma uit pe ce mi-ai dat tu

| AnonimulxD112 explică (pentru Crazyeo):

Mai imi poti da jocuri va rogpuppy dog eyes! si iti dau funda

| AnonimulxD112 explică (pentru Crazyeo):

Pentru ca tu stii imi poti spune te rog cum se numeste un site cu jocuri ceva cand incepep apare o maimuta ce fface tot felul de jocuri parca game4up sau nu mai stiu

| Crazyeo a răspuns (pentru AnonimulxD112):

Uite inca un joc y8. Nu este game4up. Scz dar nu mai stiu cum se cheama. Cand imi amintesc iti zic kiss

| AnonimulxD112 explică (pentru Crazyeo):

Da il stiu :* Stiu ca nu asa se numeste!

| expander91 a răspuns:

Assasin's Creed Revelations
Assasin's Creed Brother hood
Battlefield 3
Far Cry 2
Max Payne 3
Wanted - Weapons of Fate
Sniper Ghost Warrior
Funda?

| AnonimulxD112 explică (pentru expander91):

Astea sunt jocuri de baietii laughing! si asasin l`am jucat pe tv :d Wi-Fismug

| expander91 a răspuns (pentru AnonimulxD112):

Pai de ce nu zici ca esti fata? laughing))))))) rolling on the floor)0 si oricum nu stiam ce fetele se joaca jocuri.

| MenταLµ a răspuns:

Ce sa se joce fetele barbye. Asa stiu ca ai dat funda deja da tot iti mai zic niste jocuri, uitale : 4story, metn2 Hammer, metin2mondial, si asta e super tare da acupa cam mult da merita www.cabalonline.com e super si mai am, da asta nu-i pre de fete dai misto counter-stricke... Si cam atat iti urez multa bafta la jocuti paaaa

| Alin_Alin_1995_mkru a răspuns:

Ce jocuri fete ba baga si tu pockie pirates wur world jocuri de baieti