| Helăăău a întrebat:

Mi.am reinstalat yahoo messenger (11) si am scris ceva la status. acum, cand sunt available scrie automat la statusul meu : shared (scris cu albastru de ei ) si chestia pe care am pus. o la status prima data. Nu pot sa scap de asta decat daca am ceva in permanenta scris la status. Deci? ceva sfaturi? :-)

5 răspunsuri:
| Iepurila a răspuns:

E problema de la calculator... Ori de la net. Si nu ti se schimba statusul. Si serverul de la yahoo salveaza actualizarile de stare. Si cand esti available fara sa ai un mesaj de stare... Iti arata automat ce ai pus data trecuta. Sper sa iti fie de folos.

| flavyusR a răspuns:

Reinstaleaza messul si schimba versiunea, ia-ti alta. funda?!

| Fujito a răspuns:

Reinstaleaza, sper sa mearga. funda?

| elizzu a răspuns:

Pai, asta deoarece ai scris pe peretele tau de pe www.yahoo.com. ca sa dezactivezi, trebuie sa apesi pe statusul tau (asta in cazul in care te ai pe tine insuti in lista, apasa pe link-ul de pe statusul tau) si modifica acolo sau sterge ce ai postat. Sper ca ai reusit, daca nu te-ai lamurit, da mesaj privat.

| Isabellaღ a răspuns:

Asa mi-a aparut si mie...Clik acolo unde vrei sa scrii statusul, clik pe Share to si deselecteaza yahoo messenger.La mine a mers si nu imi mai apare!happy