| gabitza_4576 a întrebat:

cum scap de acel "Shared"... si statusul (de pe messenger)? Funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sliix a răspuns:

Heei. :* Si eu am patit. Nu stiu cum sa scapi de el. Eu imi puneam alt status ca sa nu mai apara " shared " si dupa un timp nu mai aparea deloc. big grin

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Scapa de Pulse, cum se face asta nu stiu. Umbla pe la setari prin Pulse si poate e ceva acolo ca sa dezactivezi chestia aia, sau poate prin messenger, nu stiu. Cauta si vei gasi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si eu am avut dar nu imi prea explic cum am scapat de el. Du-te la Control Panel si dezinstaleaza yahoo updates si daca este yahoo pulse dezinstaleaza-l si pe acela.