| Madda a întrebat:

Heiilaughing Mi-am schimbat parola la hi5 happy. Si am pus numarul meu de telefon. in fine. Am salvat si dupaceea, nu s-a mai conectat. Cred ca am gresit ceva. As mai putea afla parola? MENTIONEZ: Id-ul cu care mi-am facut hi5-ul mi-a fost spart si schimbata parola. happy. Fundaa

Răspuns Câştigător
| SmileFreedom a răspuns:

Pai ar trebui sa contactezi Administratorii site-ului si sa le spui problema ta.Probabil ca te vor ajuta.Sau incearca sa vezi ce ai gresit la parola.Cat despre parola id-ului, da forget passworld si raspunde la intrebarile alea care ti-au fost puse la inceput(daca le sti). Succes mult!:*

2 răspunsuri:
| vyutsuu a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca mai poti afla nimc. imi pare rau pentru ca si mie mi s-a intamplat acelasi lucrucrying

| Valisha a răspuns:

Da-mi id tau. iti explic acolo.