| Sooph a întrebat:

Hei, TPU! >:d<
Am un iPod Touch ( cred ca a 3-a generatie ). Azi am incercat sa il conectez la PC (iTunes).nu l-am mai deschis de mult, aveam passcode si... e logic ce s-a intamplat; s-a blocat! Pe ecranul de la iPod im scrie ' iPod is disabled. connect to iTunes' cand il conectez ' to iTunes' laughing imi apare o eroare si imi spune ca trebuie sa bag codul de la iPod dar mie nici macar nu imi apar tasetele ca sa mai pot incerca! Cine ma poate ajuta?
Thank you ( anticipat laughing )
--> Funda

Răspuns Câştigător
| kitty00 a răspuns:

Settings-General--Password lock--off.big grin vezi daca merge. daca nu sa imi spui

| Sooph explică (pentru kitty00):

Hei. xd um... pana la urma mi l-am deblocat ca mi-am adus minte codul. oricum... ai Funda laughing))

| kitty00 a răspuns (pentru Sooph):

Thxbig grin