| MonyMoniq a întrebat:

Heii tpu...sunt pe clasa a 8 a, ultimul al.Si chiar nu stiu la ce sa dau..nu ma pot hotari, dar nici nu prea stiu profilele de la liceele din Sibiu.Eu vreau sa stiu liceele, de exemplu daca dai la Economic, ce poti iesii de acolo..si asa mai departe. Dau funda... Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| brunetzik1ana a răspuns:

Deci daca dai la Economic poti iesi contabila, profesor si mai multe, dar acum depinde si de facultatea pe care o vei face mai tarziu...