| lol2 a întrebat:

Sunt clasa a 8a in Giurgiu. Vreau sa imi spuneti si mie cum sunt cu profilele de la liceele din Gr, ca sa stiu la ce liceu sa ma duc.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Oricum ai să primeşti o fişă cu liceile,mediile şi profilurile din Giurgiu, dar totuşi, o să'ţi dau :
. Liceul teoretic "TUDOR VIANU" GIURGIU Uman Filologie
Liceul teoretic "TUDOR VIANU" GIURGIU Uman Stiinte Sociale
Colegiul national "I MAIORESCU" GIURGIU Uman Filologie
Liceul teoretic "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU Uman Filologie
Colegiul national "I MAIORESCU" GIURGIU Real Stiinte ale Naturii
Liceul teoretic "NICOLAE CARTOJAN" GIURGIU Uman Stiinte Sociale
Liceul teoretic "TUDOR VIANU" GIURGIU Real Stiinte ale Naturii
Colegiul national "I MAIORESCU" GIURGIU Uman Stiinte Sociale
Mai multe vezi aici: http://www.romanialibera.ro/......30977.html