| anonim_4396 a întrebat:

Heiii...Daca ati auzit si aveti cont pe AddMeFast.com (siteul unde poti face likeuri) va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca stiti. Mi-am facut cont si am 140 de puncte.Am dat add site/pages si am dat pe varianta 'facebook post like',iar apoi am dat linkul pozei, am dat save changes si mi-a aparut :Facebook post url that you are trying to add is invalid, is not public or visible only for logged FB users. Or it contains permalink... spuneti-mi si mie va rog cum fac sa mearga ..eu cred ca este o problema cu setarile din fb, dar nu stiu care ..Va rog, dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaThaa a răspuns:

Deci draguto, nu te mai lua dupa oamenii astia. Ca sa poti pune la post like trebuie sa faci urmatorii pasi!
1. Profilul total public.
2. Optiunea de follow activata
3. copiezi link-ul de la postarea dorita si o adaugi pe addmefast la fb post like! si cam atat :*... funda?

| skywalkerjmhjtdyhhhht a răspuns (pentru AndreeaThaa):

Imi poti da un LINK pentru site-ul Addmefast? Te rog!

| Geto201 a răspuns (pentru skywalkerjmhjtdyhhhht):

Uite aici. http://addmf.co/? DCST57V

7 răspunsuri:
| Sarcasticu a răspuns:

Pentru că ai selectat „facebook post like". Adică ...lumea îți dă like la post-urile pe care le faci.

| Roxx1234 a răspuns (pentru Sarcasticu):

Si nu trebuie sa pun nimic acolo?

| Roxx1234 a răspuns (pentru Sarcasticu):

Nu merge daca nu pun linkul. Mi-l cere...

| Sarcasticu a răspuns (pentru Roxx1234):

Acolo, la facebook like post pui ID-ul post-ului pe care l-ai făcut pe facebook. happy

| Roxx1234 a răspuns (pentru Sarcasticu):

Cum adica ID-ul? imi cere un link... Scuze, chiar nu stiu ce zici...