| kiss21 a întrebat:

Hello! am o intrebare? a cumparat cineva haine de pe Kurtmann.ro? ati fost multumiti? hainele au eticheta de la firma respectiva? cat a durat sa primiti comanda? astept rasp. fiti sinceri. dau funda! :*

2 răspunsuri:
| ZoZzo a răspuns:

Nu am comandat niciodata nimic online, pentru ca nu prea am incredere.Si la haine iti alegi tu marimea pe care o porti dar depinde si cat de mici sunt lucreate si altele...

| kiss21 explică (pentru ZoZzo):

Ok. dar caut pe cineva care chiar a comandat de pe acest site. si starea produselor. multumesc oricum! :*