| Vee a întrebat:

Hello kiss Mai este un pic si o sa am examen de admitere pentru clasa a 9 a la Limba Engleza si profesorul meu de engleza nu cred ca ne-a predat tot ce ar putea sa ne dea ...Sub ce forma e examenul? Sunt modele de examen? Ce ar trebui sa repet? Ce ne-ar da?

2 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Si eu trebuie sa-l dau...cand ma gandesc la testul ala simt ca imi pica encefalu'

| virshabhasthira a răspuns:

Testul va fi sub forma de grila si cuprinde :vocabulary and grammar(A, B), use of english(C, D), comunication(E), reading-care cuprinde un test pe care tu trebuie sa il citesti sa sa raspunzi cu adevarat si fals la niste intrebari si writing in care tu trebuie sa faci o scrisoare dupa un plan care t-il dau ei.happy