| firefly91 a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o rugaminte: Va rog mult ziceti-mi si mie cum pot ajunge de la Autogara Militari in Bulevardul Ghencea 134, unde isi are sediul firma TOP BIROTICA SRL! Cum pot ajunge acolo cu metroul, ce mijloace de transport in comun trebuie sa folosesc? merge sa o iau si pe jos? Waiting 4 an answer...happy Cat mai multe detalii, pls....Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lvrvwe a răspuns:

Poti sa iesi la Bulevardul Iuliu Maniu si de acolo sa iei autobuzul 136, cu care mergi pana la calea 13 Septembrie, iar de aici iei 385 si te lasa in Bulevardul Ghencea. Asta imi pare ruta cea mai simpla. Te mai poti orienta si de aici : http://www.miculparis.ro/html_misc/harta_ratb.html

| firefly91 explică (pentru Lvrvwe):

Msk Lvrvwe_Thbt_1988...

| firefly91 explică (pentru firefly91):

Hello TPU! Apelez din nou la ajutorul vostru si va rog mult sa-mi ziceti si mie cum pot ajunge din sectorul 6 Bucuresti-Autogara Militari la Romexpo sediul Kanal D. Ce mijloace de transport in comun trebuie sa iau? in special ce metrou.....cat timp fac de la Pacii pana la sediul Romexpo? Multumesc mult! Waiting for an answer!