| GaNgSty a întrebat:

Hello TpU As Vrea Si Yo Sa Stiu De Ce Nu Imi Merge Nici Stick Nici Cablu De Date De La Telefon In Pc Nu Imi Apare Nimic... Trebuie Sa Instalez Sau Sa Fac Ceva?
Raspunsul Care Ma Ajuta Sa Rezolv Problema Primeste Funda + Folositor ^_^!

9 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe my computer\device manager\controlere...arata un stick\clic pe plus\la toate USB rot hub\proprietati\driver\enable\ok

| spxinsane a răspuns:

As vrea sa stiu de ce nu poti sa tasta ca un om normal?

Incearca in mai multe mufe USB (sa nu cumva sa iti fie stricata mufa care o folosesti).
De instalat nu ar rtebui sa instalezi nimic pentru ca PC-ul ar trebui sa recunaosca ce bagi in USB.

| spxinsane a răspuns:

Daca ne zici ce telefon ai si scrii sa putem citit fara sa avem dureri de cap mai incercam sa te ajutam

| spxinsane a răspuns:

Dezinstaleaza Nokia Pc-Suit/OVI (care il ai instalkat pe calculator)

Scoate cea mai noua versiune ( http://www.nokia.ro/suport/suport-pentru-produse/nokia-5800-xpressmusic, dai clik pe Nokia Suites pentru PC)
Instalezi softul si conectezi telefonul cand iti cere.

Succes

| GaNgSty explică:

Nu Vreau Sa Fiu Ca Toata Lumea.
Spre Deosebire De Tine Pot Sa Fac Si Yo Ceva Din Mintea Mea Nu Ca Ii Vad Pe Altii Si Yo Trebuie Sa Fiu La Fel Ca Ei.
Si Tot Nu Merge Ce Miati Zis.
Telefonul Meu Merge Pe Laptop Cu Usb Dar Pe Pc Nu... Astept Raspundsuri!

| GaNgSty explică:

5800 Xm Astept In Continuare Raspunsuri Care Sa Ma Ajute Sa Fac Sa Mearga Usb...

| GaNgSty explică:

Nu Am Asa Ceva Instalat Dar Ia De Aici Id Meu : urban_lyf3 Si Vorbim Acolo Mai Indetaliat

| bella_3711 a răspuns:

Pai nci la mine nu merge pentru ca telefonul nu are setarile pentru cablu de date.iti trebuie un cd cu instalarea

| DuLcEaTzA_9698 a răspuns:

Scoate de pe net programa de instalere si instaleazo o sa-ti iasa asa am facut...