| simplegirl2 a întrebat:

Hello TPU! cum poti sa-ti faci un blog pe internetfara sa platesc (adica gratishappy? trebuie sa faci pagina web in word sau cum procedezi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, poti sa iti faci blog gratuit pe Worpress sau BlogSpot, adresa ta va fi de forma simplegirl2.wordpress.com sau simplegirl2.blogspot.com

| Pabibabum09 a răspuns:

Buna!
Pentru inceput, poti accesa Blogspot, asa cum am facut si eu, si iti oferă o experiența destul de plăcută.
Iata link-ul blogului meu, ca sa-ti pot face cat de cat idee de cum se lucrează cu Blogspot.

https://cevadoarnou.blogspot.ro/? m=1

Sper ca te-am ajutat! happy