| mistergiovany49 a întrebat:

Hello TPU! Dau funda celei mai simple si mai precise explicatii! Cum ajung la spitalul Carol Davila, venind dinspre podul constanta pe Grivitei si cum reusesc sa parchez in preajma spitalului pentru 2-3 ore? Sau, unde pot parca la Gara de Nord, ca apoi sa iau un mijloc de transport care sa ma duca in preajma spitalului?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da foloseste ma baiatule GPS-ul de pe telefon ca e mai bun decat orice fel de indicatie, jeez...

| mistergiovany49 explică (pentru Adry05):

Omule,toti stim ce este un gps si cat ne ajuta! waze ca sa ajung in militari "ma baga" pe rahovei! Despre ce vb!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentul ala cand ai impresia ca o sa te ajute mai mult niste explicatii simple cand ai google maps si fiecare telefon iti poate ofere directii in timp real

| mistergiovany49 explică (pentru suntserios):

Nu ai inteles intrebarea, sz

| suntserios a răspuns (pentru mistergiovany49):

Ia mai explica daca nu am inteles.