| ellutza a întrebat:

Help me! Cum fac arond daca nu e pe tasta 2? il am in dreapta pe ghilimele! e o tastatura noua din irlanda, a rog mult sa a ajutati! Am incercat si altgr si nu merge|!

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Intra in control panel... date/time/language and regional options...add other languages...alegi acolo english-united states... apoi dai sus la advanced si dai tot english(united states)...asta la windows xp.

9 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Da corect cum spune oz, nu are legătură cu originea tastaturii, pentru că tot ce trebuie să faci este să instalezi un alt set de caractere, tot de acolo de unde spune oz poți instala și setul de caractere românești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau la vista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit la fel habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arond

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am windows sp4 si nu maege sa fac arond

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor am aceeasi problema si nu merge cum ziceti voi jur co fac bucatisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al dracu daca stiu ca si eu am aceeasi problema dar nu gasesc niciunde raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sift si srond

| emiy a răspuns:

Daca selectezi dupa explicatie de ma jos uk english... sau instalezi driverele de la tastatura le vei avea exact cum sunt pe tastatura... daca dai in us english vei ave arond-u pe tasta 2