| DrugDreams1998 a întrebat:

Help me TPU!
Vreau sa fac o pagina de facebook si trebuie sa introduc o adresa pentru ea, dar nu mergeee sad, imi zice ca nu este disponibila crying. Am incercat de multe ori sad. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Acolo unde iti cere nu stiu ce adresa nu trebuie sa scrii nimic pur si simplu treci mai departe.

| DrugDreams1998 explică (pentru einenebun23):

Multumesc! kiss. Mi.am dat seama acum 5 minute laughing.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide Facebook-ul. Inchide calculatorul. Pleaca de la birou. Mergi ila bucatarie. Taie doi morcovi, curata o ceapa, marunteste o salata. Pare a fi singurul lucru pentru care esti dotata si, in plus, iti va folosi cand vei vinde shaworma la Dristor.

| DrugDreams1998 explică (pentru anonim_4396):

thinking Care este rolul tau aici?

| inimatharece a răspuns:

Inseamna ca aceea adresa este folosita deja de cineva pe facebookwinking Fa-t alta adresa si o sa mearga. Asa am patit si eu. Pupici. ♥ Si poate fundawinking

| DrugDreams1998 explică (pentru inimatharece):

Multumesc. Dar...cum adica sa imi fac alta adresa?

| inimatharece a răspuns:

Alt mess alt id. Adica sa dai pe yahoo mail si dai pe acolo pe un buton creeare cont nouwinking