| anonim_4396 a întrebat:

Help! Nu stiu de unde sa incep in dorinta meaa de a fi artist[cantaret], ma ajutati?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi! cred ca ar trebui sa consulti un profesor de canto daca vrei sa devii un artist in adevaratul sens, nu doar de fatada, asta cred ca e primul pas care trebuie urmat, daca acel prof iti da sanse merita sa te zbati sa ajungi acolo unde doresti, daca nu iti da sanse, cred ca e cazul sa iti indrepti intentia catre altceva ca tu te pricepi mai bine...mult succes si ast vesti bune de la tinehappywave