| Fetitsa123 a întrebat:

Help Tpu.Nu se mai conecteaza laptopul la wireless.Am intrat pe laptop si l-am conectat la wireless apoi a iesit laptopul din priza (nu il folosesc cu baterie). Acum nu se mai conecteaza doar cu cablu.Ce sa fac sa mearga din nou? E de la laptop nu de la routerul wireless. Funda cine ma ajuta

1 răspuns:
| JulyStorm a răspuns:

Reinstaleza placa wireless (ai driverul pe cd-ul cu care a venit laptop-ul) si da-i un restart. Ar trebui sa mearga.