| birdie14 a întrebat:

Hey! Am o mare problema cu computerul si va rog mult sa ma ajutati! Am vrut sa vad un film l`am pus sa se incarce, de fapt 2, apoi cand sa ma uit ma pomenesc ca nu se aude nimic chiar cu volumul la max. Dilema e ca la a 2-lea film mergea sunetul.Si crezand ca poate e ceva de la film am zis sa caut si pe alte site-uri.Am intrat pe you tube nu merge sunetul, am intrat pe trilulilu nici acolo, am zis sa ascult muzica pe winamp.Acolo merge.Nu stiu ce sa cred!
pLEASE hELP!

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Pai,s-o luam logic. poate filmul nu are sunet de la inceput.