| inconscient a întrebat:

Deci nu mi se mai aude nimifc in casti cad intru pe Yuoutube, Trilulilu, sau chiar si aici pe site! DAR, se aude spre exemplu sunetul pe care il produce mouse-ul la clik, se aude muzica descarcata in calculator...dar pe net nu se aude nimic, nimica, nimicuta! Help me, please! crying

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Problema este la casti, cred ca s-au defectat, daca sunt noi te poti duce sa le returnezi

| inconscient explică (pentru KrEaThYvE):

Nu sunt noi, dar pe muzica de pe calculator se aude perfect!

| inconscient explică (pentru KrEaThYvE):

Gata, merg! M-am grabit eu!

5 răspunsuri:
| inconscient explică:

Iti dau funda! Acum merge!

| KrEaThYvE a răspuns (pentru inconscient):

Pai cum happy? ce ai facut?

| inconscient explică (pentru KrEaThYvE):

Nimic!