| robotzifan a întrebat:

Hey, am un router D-Link dir 600 si am o mica problema la wireless adica acum 2 zile mergea perfect si eu stateam pe telefon si dintrodata gata wirelessu s-a dus si dupa am intrat pe site-ul de la router si am vazut nimic neinregula si tot nu inteleg ce avea deci eroarea este asta pe iphone 3gs Ma connectez la wireless si cand loadez o pagina zice : Cannot Open Page Safari Cannot Open The page because it is not connected to the internet, dar eu acolo langa ceas vad liniutele de la wireless pline ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Alt device merge la net? Pe laptop ai? Daca nu incearca un restart la router si daca nu merge da-i un reset.