| AnOnIm20202020 a întrebat:

Hey buna! ce inseamna admina la o pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| MadalinStoicescu a răspuns:

Admin-Administrator.
Adica sa poti sa modifici orice pe pagina respectiva.ai control asupra anumitor lucruri

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinStoicescu a răspuns (pentru J0KeRuL):

Sa-mi cauti si mie cuvantul "administratora" in http://dexonline.ro/.Astept rezultatul, te pup!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Inseamna ca esti detinatoarea,proprietarul acelei pagini si ca ai o putere foarte mare, poti pune articole, poti sterge comentariile userilor, poti bana anumite persoane, adica sa le interzici accesul pe pagina etc.Bafta! :*

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Admina înseamnă să fie pagina ta. Bineînțeles depinde dacă ești manager happy
Pa, pa.

| badboy18 a răspuns:

Adica mna...te-ai smecherit de acu tongue esti administrator la o pagina de facebook. poti face aproape ce modificari doresti

| Buburuza2222 a răspuns:

Admina inseamna sa poti sa postezi, sa pui poze, sa pui intrebari si multe altele! Sa fii admina inseamna sa detii pagina!

| Georgynyk a răspuns:

Cea care se ocupa cu pagina. Care pune de ex poze, intrebari...etc