| madalynaaa a întrebat:

HeY, Buna... Mi_ai SchimBAt WinDows-ul (adica am dus procesorul la un baiat) el mi-a instalat niste programe care a spus ca sint foarte bune si sa nu le sterg dar eu nu inteleg ce inseamna ma ajutati putin?
-Foxit Phantom
-Vuescan
-Everest
-Moz backup
-Demon tools lite
plzz help me dau fundita

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Foxit phantom e un reader de fisiere. pdf. e gen Adobe acrobat reader.
vuescan e un program de scanare (daca ai scanner).
everest poate fi 2 chestii: ori un program care arata informatii detaliate despre calculatorul tau, ori un dictionar englez-roman.
moz backup e un program care te ajuta cu detaliile din firefox: cache, history, setari, e-mailuri salvate, parole, informatii de-astea.
daemon tools lite este un program de emulare. nu stiu ce inseamna exact, cred ca se refera la scris cd-uri si dvd-uri.
sper ca te-am ajutat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daemon tools lite este pentru a juca un joc care l-ai descarcat dp net si e pe parti dai clik din bara pe daemon si dai ceva cu device alegi unde ai instalat partile de la joc si alegi partea 1si dai save.si iti apare setupul de la joc il instalezi si gata! HF

| RobertVali111 a răspuns:

Daemon Tools Lite, este pentru ca daca ai un joc la care ii trebuie CD original, il poti folosi (pe Daemon) ca sa faci copie virtuala a cd-ului, daca ai fisier Iso.(Nu stiu daca ai inteles mare lucru big grin ).

| RobertVali111 a răspuns:

A da, cauta pe google despre fiecare si poate ai sa afli mai multe.