| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey care ati urmarit meciul de ieri dintre Barca si Real Madrid imi puteti spune cum s-a terminat cat a fost scorul ca eu nu am avut timp sa ma uit?

Răspuns Câştigător
| Fuego a răspuns:

A condus real madrid cu 1-0 a dat gol Ronaldo apoi 1-1 a egalat barcelona prin Puyol si 2-1 pentru barcelona cand a dat Abidal gol

6 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Real Madrid- FC Barcelona 1-2! Hai Barcelona!

| JustCosmin a răspuns:

Real Madrid - Barcelona 1-2 (Scor Final)

| master77 a răspuns:

Xscores.com dai pe @day la data in care a fost si vezi rezultatul

| PoliTm a răspuns:

S-a terminat 2-1 pentru b arcelona goluri ronaldo la real si puyol si abidal la barca.

| Aquario a răspuns:

A fost 2-1 pe Barcelona iar Pepe la calcat pe mana pe Messi.

| roxy4ever a răspuns:

Real madrid-barca scorul a fost 1-2 ma bucur ca te-am putut ajuta kiss