| Sheisshe a întrebat:

Hey! Cum e in Costinesti? Ca vreau sa ma duc vara asta acolo; x!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cea mai frumoasă stațiune!
Pa, pa.

| Minnie a răspuns:

Si eu merg acolo peste o saptamana dar am platit deja si cazarea sidrumul asa ca oricum ar fi mancarea, vremea si alte conditii am de gand sa ma odihnesc, sa ma relaxez si sa ma simt bine. Daca ploua, ma voi bucura ca ma ploua la Costinesti si nu ma ploua la Bucuresti!

| Flaviius87 a răspuns:

Tineret, multa muzica, discoteci si galagie, multa lume!

| dianacool a răspuns:

Pai si eu am fost anul trecut si o sa ma duc si anul acesta deoarece e foarte fine! concerte in fiecare seara,parc de distracti carusel masinute etc., si multe altele, e foarte frumos sper sa-ti placa si tie daca te vei duce. sper ca ti-am fost de ajutor

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Nar fi mai fain daca ai merge si ai descoperi tu? unde ar mai fi farmecul

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! dupa parerea mea Costinesti nu e o statiune buna, asa ca mai bine te duci in Eforie nord ca e super frumos acolo si eu ma duc in fiecare an si n-am nimic da reprosat. Sper sa-ti fi fost de folos! Vara placuta!

| SloOpY a răspuns:

E super fain
vacanta placuta:*

| ImHappyRightNowxoxo a răspuns:

Ei bine: 1. Daca te duci in costinesti, te duci cu gasca, prietenii, sub nici o forma singur sau cu parintii: pentru ca a) e periculos acolo, daca umbli singur pe strazi.
b) In costinesti se duc doar tinerii la care le place viata de noapte:cluburi, discoteci etc.
c) avantaj: este mai ieftin.
Daca nu te duci cu gasca iti recomand sa mergi la Mamaia. Fundaa?:X

| ImHappyRightNowxoxo a răspuns:

Nu stiu