| MariaEllena a întrebat:

Hey! cum poti fi pe facebook invisible dar sa-i vezi pe ceilalti care sunt online? mersii! >3
funda!

Răspuns Câştigător
| Roxxanaaaa a răspuns:

Poti sa fi pe inv daca dai la optiuni sh apesi pe Advanced Chat Settings si dupa pe No one sees you (go offline)

funda?

3 răspunsuri:
| Roxxanaaaa a răspuns:

Mersi pentru funda... sper ca te-am ajutat big grin

| Veme a răspuns:

1. Te faci invizibila pe contul tau, iti faci un cont fantoma exact cu aceeasi prieteni pe care-i ai tu, pe contul fantoma esti vizibil pentru online si evident, vezi si tu cine este online, iti iei un browser care suporta sa deschizi doua conturi in acelasi timp, deschizi si contul fantoma si contul tau (pe care esti invizibila) in acelasi timp.
2. Te faci invizibila si intrebi prietenii cine este online. Cam penibil, totusi.

| RonyJey a răspuns:

Din pacate nu se poate la facebook ca si la messenger. ori esti online si ii vezi si pe ceilalti ori off dar nu vezi pe nimeni.