| Uchida a întrebat:

Hey big hug Salut! Sunt clasa a 7a si ma bate o intrebare... Ce profil sa aleg la liceu eu as dori intre turism-alimentatie si mate-info... Vreau sa stiu si eu toate detaliile teze, bac, ore! Absolut TOT! Cel mai bun raspuns dau funda >D:< multumesc anticipat :*!

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Pentru profilul mate-info iti trebuie medii mari si sa iti placa matematica la nebunie cam aia e materia de baza.

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Gândeşte-te bine la profilul pe care vrei să îl urmezi, apoi caută o şcoală de profil sau o listă cu şcoli. Gândeşte-te foarte bine şi conspectează ceea ce îţi poate oferi şcoala.

| iSimo a răspuns:

Buna, eu iti recomand sa te duci pe profilul mate-info fiidca este cel mai bun profil, se face mate mai multa, dar te sfatuiesc sa faci asta daca crezi ca vei tine pasul cu materia. Mai mult nu stiu ce sa-ti mai zic decat toate bune si succes si sa intri unde-ti doresti :*