| Lorena_2784 a întrebat:

Hey:*:*:*:
imi spuneti va rog ce mananca vegetarienii si ce mancare vegetariana cunoastetipuppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| iushsm a răspuns:

Vegetarienii manaca fructe legume...Mai degraba zis mancare de post.Vegetarienii pot manca salate,pizza vegetala,pate vegetal, paste primavera, bruschette.

| onetwothree a răspuns:

Vegetarienii clar mananca doar legume si fructe. Fara produse lactate si carne. In schimb laptele normal, adica cel de vaca, il poti inlocui cu lapte de soia, si multe alte produse in alimentatia vegetarieniilor este bazata pe soia.