| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey,in legatura cu pachetul acela de la Romtelecom:televiziune,internet si telefonie, m-as abona mai mult la aceste pachete pentru tableta.Intrebarea mea este are careva antena aceea digitala de la ei se vede clar?
eu acum am Dolce si suhnt multumita de ea, m-ar interesa sa stiu calitatea aceleia antene.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca vrei viteza la net, atunci RDS! In plus e mai ieftin!

| RoseOfTheFire explică (pentru K0sti):

Da, dar acolo nu imi da tableta...

| Adikis a răspuns:

Are un prieten si nu s-a plans. Si da, gandesti foarte bine, este ideal pentru laptopuri si tablete pentru ca ai router wairless incorporat in modem big grin