| Irenne17 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Promit sa dau funda celui care ma lamureste in legatura cu pachetul promotional de Tv+Internet+Telefonie+Tableta. http://www.romtelecom.ro/pachete/variat-power-nelimitat1 00-tableta.html Tableta se ofera doar celor care isi comanda acest pachet de servicii sau si celor care il au de mult si vor sa-si reinnoiasca contractul? Va rog. am nevoie de un raspuns. Eu sunt abonata de 4 ani la Romtelcom & Dolce si vreau sa stiu daca pot primi tableta daca imi reinnoiesc contractul. Tin sa precizez ca momentan platesc in jur de 100lei, iar oferta aceasta este de 120 lei. Ma poate lamuri cineva, va rog?

1 răspuns:
| Moise_Pasca_2000 a răspuns:

Pai da ca poti lua tableta trebuie sa platesti in fiecare luna 99 lei in rate!