| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mi-am cumpărat căști bluetooth dar într-o cască nu se aude nimic! Ce as putea face?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste manualul, cu instructiunile de conectare (atat al castilorm cat si a aparatului ia care doresti sa le conectezi).

| Wr3nch a răspuns:

Sa ghices, I7 TWS cu sub 100 de lei? laughing

| SingleForOne a răspuns (pentru Wr3nch):

De exemplu, eu mi-am cumpărat căști bluetoooth de 170 de lire de pe Amazon, jabra elite 75t. Am urmărit review-uri peste review-uri (video, postări de pe multe site-uri, de pe Amazon, și altele). Am considerat că erau bune, dar la fel ca și ale lui alma200033, aveau defecțiuni într-o cască. Am citit manualul de utilizare, și din nou caut alte video-uri și recomandări despre cum să repar asta, dar nimic. Până la urmă s-a defectat și cealaltă cască. big grin

| Wr3nch a răspuns (pentru SingleForOne):

Nu zic ca nu sunt casti care vin gata defecte, dar modelul mentionat de mine e popular pentru ca arata ca airpods si infam pentru calitatea proasta.