| denrazvan a întrebat:

Hey sunt din tm si vreau sa imi iau Orange zali de la Orange nu stiti daca il pot cumpara eu. avand in vedere ca am 15 ani?

6 răspunsuri:
| darksy36 a răspuns:

Vrei să îl iei la abonament? -_- Eu am 16, și am avut multe telefoane, toate luate noi de pe eMAG/pcgarage/cel.ro/okazii. Nu sunt adeptul abonamentelor.

| denrazvan explică (pentru darksy36):

Nuu.la liber la Orange phone vreditwinking

| darksy36 a răspuns (pentru denrazvan):

Atunci ia-l de pe net. Dă-i comandă la tine acasă. E foarte ușor. Și ieși și mai ieftin.

| denrazvan explică (pentru darksy36):

Mersi cred ca asa fac :* laughing

| denrazvan explică (pentru darksy36):

Pai si cum il comand daca il vreau la oferta Orange phone credit?

| darksy36 a răspuns (pentru denrazvan):

Da-mi cerere pe mess: myhayonutz10 si vorbim acolo.