| anonim_4396 a întrebat:

am o problema :[ am patat camasa tatalui meu cu 3 pete mititele de oja rosie :-s [ p. s. e camasa alba subtire ] si a incercat cu acetona si s. a patat mai rau straight face ce sa fac I don't want to see? FUNDAA

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Treaba cu vanish e buna. scoate cam orice pata. citesti prospectul solutiei, si o folosesti cum zice acolo. dupa aceea o speli. daca asta nu merge, spalatoria chimica sau scuzele sunt cel mai bun lucru de facut

| emima a răspuns:

Doar cu vanish poti...

| Viviannnnnna a răspuns:

Dar stie.si i.am cerut scuze tongue

| CNikko a răspuns:

Bago la spalat cu vanish big grin...

| Alexysa_6950 a răspuns:

Ai o modalitate:sa ii ceri scuze tatalui tau.