| Spamy a întrebat:

Salutare.Recent am achizitionat un Google Nexus 5 insa am o problema. Cum vad istoricul in calculator? Gen exista buton pentru a sterge istoricul de calcule insa nu il gasesc pe cel pt a-l vizualiza... Primul raspuns care imi rezolva problema primeste fundã.

2 răspunsuri:
| sheamussheamus a răspuns:

Nu exista pe niciun telefon un buton cu care poti vedea istoricul din calculator...
Funda? happy

| Spamy explică (pentru sheamussheamus):

Ba exista. uitate pe S2 si o sa vezi ca daca apesi pe bara de dedsuptul rezultatului iti apare istoricul Calculelor efectuate