| Gabriella_5022 a întrebat:

am si eu nevoie de cele mai bune articole despre haloween. ceva ce nu gasesc pe google...si ceva idei pentru revista scolii, tot legate de aceasta sarbatoare, poezii, glume.etc.funda:X

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Ai putea scrie despre culorile reprentative hallowen-ului si anume negrul, portocaliul si galbenul...de unde a pornit aceasta sarbatoarea(de la sarbatoarea mortilor din 2 noiembrie din mexic...gasesti mai multe pe google)