| Alin_Bledea_1987 a întrebat:

Am si eu niste probleme...Maine e preselectia la balul bobocilor si chiar vreau sa trec...si nu stiu ce raspuns sa dau pentru ca o sa ma intrebe : De ce vreau sa particip la bal? straight face va roog ajutor puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Furny a răspuns:

Pentru ca vreau sa va impresionez! Vreau sa castig, de aia m-am inscris.

hai cu tupeu bafta! happy

3 răspunsuri:
| Zuzzy05 a răspuns:

Odata e si Balul Bobocilor, asa ca nu ai vrea sa il pierzi. In plus, e o experienta frumoasa si nu ai nimic de pierdut. Spune-le cam asa, cu cuvintele tale happy

| valentino52 a răspuns:

Cate concursuri de Miss am aranjat cand organizam balurile din liceu. ofofof

| MrMihnea a răspuns:

Vreau sa fac impresie ca boboc happy