| EuPeTineTeIubesc a întrebat:

Maine am preselectia pentru balul bobocilor si trebuie sa spun de ce vreau sa castig, ce sa spun n`am nici o idee.straight face(sczati categoria:*)

6 răspunsuri:
| ellalove a răspuns:

raised eyebrows Goodbyee daca fata spune asa ceva maine la preselectii sigur nu o vor selecta pentru ca sunt cuvinte de increzuta! Eu una in locul tau as zice ca nu vreau sa castig vreau sa capat o experienta frumoasa din liceu alaturi de celelalte boboace si daca va fi sa iau vreun premiu sigur o sa-l iau prin fortele mhele pentru ca m`am pregatit muulthappySuna muult mai bine parerea mhea! Succes maineelove struck

| goodbyee a răspuns (pentru ellalove):

Ella, nu intelegi ca intrebarea la care trebuie sa raspunda este de ce ar vrea sa castige? asta e intrebarea, probabil juriul vrea sa auda raspunsuri la intrebarea asta. Cum sa nu vrea sa castige? cum sa nu-si doreasca asta? juriul si-ar da seama ca ea minte asa pe fata. Orice boboaca care participa si-ar dori sa castige miss-ul.hee hee Adica cum sa-i puna juriul intrebarea : "de ce ai rvea sa castigi miss-ul?" si ea sa zica ca nu vrea sa-l castige, ci vrea sa capete doar experienta? si-ar da toti seama ca e minciuna curata. Poate vrea fata sa capete si experienta, dar is sigura ca vrea si un premiu, cel mai mare daca se poatewinking. Si sunt sigura ca va reusi.

| goodbyee a răspuns:

"Vreau sa castig pentru ca nu-mi place sa pierd(nimanui cred ca nu-i place), pentru a deveni mai populara, pentru a vedea care-mi sunt limitele(si aici ma refer la probele care vor fi la bal, acestea ma vor face sa ma descopar mai bine, cred eu), pentru a capata mai multa incredere in mine, nu e vorba ca nu as avea, dar va dati seama, daca as castiga miss-ul as fi mult mai increzatoare in propriile mele fortze, pentru a le arata parintilor mei ca pot reusi multe daca imi propun si pentru a le demonstra tuturor ca sunt o luptatoare!" happy

| Atechan a răspuns (pentru goodbyee):

Nu pot sa raspund la asta daca nu e sub forma unei intrebari. deci u de fapt ce ai intrebat?