| Yulyca1997 a întrebat:

Cum imi pot activa internetul pe mobil(sunt in reteaua Vodafone pe abonament)si de ce la fiecare mesaj trimis de pe telefonul pe care l-am cumparat acum cateva zile imi da trimitere nereusita? Va rog am nevoie de ajutor! Dau funda la cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Ai abonament cu internet inclus?
Ai activat setarile pentru internet?
Ai tel destept,iti recomand sa intri pe internet prin wifi,de laun router cu wifi, hotspot, de prin vecini etc si nu te va costa nimic, pe cind netul la Vodafone si oricare din ei este slab, indoielnic si ..scump!
Sa ai o zi buna.

1 răspuns:
| Asami a răspuns:

Pai ca sa ai internet pe mobil trebuie sa fie inclus in abonament, cat despre mesaje si eu am avut aceeasi problema. Faza cu mesajele e o chestie din setari, du-te la un centru Vodafone si iti rezolva problema. Cand te duci poti sa intrebi si de internet, ei iti vor explica cel mai bine. Succes! big grin