| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de telefonul Samsung Galaxy S4? Merită într-adevăr cumpărat acest telefon?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Merită luat, dar nu acum. Dacă ai bani (sau îți vinzi mașina) eu zic să ți-l cumperi. Părerea mea este că e cel mai bun smartphone de pe piață.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.
E un telefon super bun.

| blueangel99 a răspuns:

Mai, deci chiar nu inteleg de ce tot mai multi oameni vor sa isi cumpere telefoane d-astea nou aparute pe piata.
O colega de clasa are S4 si crede-ma nu e chiar mare lucru de capul lui. Doar ca are o alta interfata(dar foarte asemanatoare cu S3) si ecranul mare, dar in rest? Nimic, doar mofturi. Eu am Samsung Galaxy Ace si pot sa fac cam ce se poate face si cu un S4, anume : sa vorbesc la telefon, sa imi iau aplicatii de pe android, sa folosesc internetul, deci cred ca ai inteles ce voiam sa spun. Plus ca la un ecram mai mare si bateria se descarca mai repede.

| Niiiicu a răspuns:

Da,e bun si chiar merita luat

| Luminou a răspuns:

Am o prietena ce ar eS4.Merita,este un update foarte performant al S3-ului.Bateria tine mult mai mult, si are sistem de operare mai rapid.

| MariuSSer a răspuns:

Nu merită. HTC One este superior din punct de vedere al calităţii sunetului, atât în cadrul convorbirilor telefonice cât şi pentru ascultarea melodiilor preferate.

| MadalinMarian a răspuns:

Da merita.Til poti cumpara cu incredere.Eu am S3 si vreau sa imi iau S4 pentru ca e bun.