| Liiidiaaa a întrebat:

Hey TPU
Ati copiat vrodatalaughing
Va prins?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Recunosc că eram trei în bancă și ne ajutam reciproc.Cine oare se aștepta ca eu să copii la mate?! Nimeni.Să mă prindă? Nu, dar dacă mă prindea asta era, un 1 probabil și după gata cu media 10...

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

De cate ori am avut ocazia, de ce sa mint, am copiat la greu.Am mai fost prins dar la cat am copiat aste e irelevant big grin
Totusi invatamantul de acum nu se compara cu ce am facut euwinking
Acum cu camere/supraveghetori corupti/fite tot un drac sau macar pe acolo big grin

| Duucu a răspuns:

Am copiat mult, cel mai mult la franceză cred...

| raduradu2014 a răspuns:

Oricine a copiat ..si eu am copiat

| bogboy101 a răspuns:

De cate ori am avut ocazia, de ce sa mint, am copiat la greu.la teze la orice si in prima banca si nu imi amintesc sa ma fi prins si sunt in clasa a 8-a

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Bună.
Da, am copiat și nu am fost prinsă niciodată.

| Tofu a răspuns:

Eu am copiat la testul din a 3-a niste nume de autori, aveam totul scris pe mana si a mai facut un coleg asta dar l-a prins si pe mine nu big grin