| 1123152525 a întrebat:

Hey TPU!
cine imi dai si mie un link de unde pot sa cumpar un surubel din acela nu stiu cum se numeste care se deschide parte acea cu cartela! telefonul iphone 4
Dau funda la cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| bughy200x a răspuns:

Pai du-te la germanos si intreaba eu am primit cand mi-am cumparat telefonul si iti dau eu cartela speciala de iphone nu te costa nimic asta cartela cheiita nu stiu cat costa dar trebuie sa aiba

3 răspunsuri:
| 1123152525 explică:

Si am observat ca ii trebuie cartela mica pot sa o tai sau exista speciala?
Si Te rog sa imi dai link cu aia! nu stiu cum se numeste!

| bughy200x a răspuns:

De la magazinele germanos

| 1123152525 explică (pentru bughy200x):

Poti sa imi dai link?