| Bogdan201739 a întrebat:

cu media 9, 18 as putea intra la facultate de stiinte din straina?

3 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Daca te referi la facultati din strainatate, ei testeaza elevii acolo. Le testeaza cunostintele, mai ales pe cei internationali.

| Bogdan201739 explică (pentru Seven07):

A atunci este ok, ma pricep la stiinte si cred ca o sa trec fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Nu fii atat de sigur, nu-i asa usor pe cat crezi tu la o universitate internationala.
Iti spun din fapte reale, ale prietenilor si rudelor mele, si nu-i asa cum crezi tu, se pregateau intens si pentru o facultate de sport, d'apai pentru altele.