| Denis_5853 a întrebat:

de ce karatele si nu inotul? care te ajuta mai mult la fete? mersi fundita:X

Răspuns Câştigător
| adutza12 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci in viata. Karatele este o arta, defineste un stil de viata si este foarte bun pentru auto-aparare. Inotul in schimb, este un sport gratios, si difera, daca vrei sa faci inot de performanta este foarte bine. Dupa parerea mea ambele sporturi ar trebui practicate, indiferent daca esti fata sau baiat, eu de exemplu practic inot, dar am un verisor ce are centura neagra la karate si imiu mai arata si mie cateva scheme. Sunt pro ambelor sporturi!

2 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Ambele sunt foarte bunehappy

| Ioana_Denisa_1995 a răspuns:

Nu stiu eu fac inot de cativa ani si sa stii ca te mai inalta si iti formeaza corpul destul de frumos. Despre karate sunt bune pentru aparare, insa gandeste-te ca este posibil sa te ranesti des..asa ca nu stiu sigur ce sa-ti spun dar as prefera inotul, acum depinde de tine.Ambele sunt bune!:X