| Denis_5853 a întrebat:

eu stau cand este scoala luni-vineri la internat si nu stiu ce sa aleg sa imi cumpar intre laptop si un iphone 4s ca sa am net si sa pot intra pe fb si mersi normal as alege iphoneul ca am si camera pe el deca e ca un aparat dar nu stiu ce sa aleg ma ajutati va rog? fundita:*:*:*

6 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Laptop pentru ca poti face mult mai multe pe el si netul merge mai bine si nu trebuie sa platesti ca la iphone.Dar ai curaj sa-l iei cu tine la internat? Nu ti-e teama ca o sa ramai fara el?

| Ea12345 a răspuns:

Nu ai net pe iphone decat daca ai vreo extraoptiune ceva activata, caci nu vad ca ai avea net(deci n-ai nici wireless). Eu iti recomand laptop, e mult mai bun si nici nu se compara macar cu un iphone. Are web, dar chiar si asa, sa nu te astepti la iphone ca-ti va face cine stie ce poze. Nu poate inlocui aparatul de fotografiat. Sfatul meu: ia-ti laptop!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ai sa ai nevoie vreodata sa scrii un referat sate vad cum il scrii pe iphone. exista multe alte telefoane cu camera care nu costa cat 2 laptopuri

Răspuns utilizator avertizat
| mishuzuchan a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei laptop.parerea mea ^^

| sebastian01 a răspuns:

Pai laptop-ul este mai bun pentru ca poti sa pui jocuri pe el pe care nu le poti pune si pe iPhone iar la iPhone nu stiu eu as alege laptop-ul!