| YoshiFan a întrebat:

Ce ati alege dintre:
1. Sa stau 2 saptamani sa caut un iPhone 4S si sa il cumpar...

SAU

2. Sa stau 3 luni sa caut un iPhone 5 si sa il cumpar?

Nu intrebati de ce am nevoie de 3 luni pentru iPhone 5, mi-l aduce o cunostinta din America.

Răspuns Câştigător
| erdeivlad a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa astepti trei luni dupa Iphone 5, deoarece are ecranul mai rezistent, IOS 6 sau daca vrei sati descari cea mai noua versune IOS 6.1.3 si are diplay-ul mai mare de 4 inch.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa astepti iPhone 5. Din punct de vedere tehnologic are mai multe calitati, iar asta iti dai seama pentru ca 4 e mai mic ca si 5 happy. Inclusiv ca iPhone 5 e cel mai apreciat pe momentul asta si dupa cum zice un proverb roman: Cu rabdarea treci si marea.

| YoshiFan explică:

Pai colegii din clasa isi bat joc de telefonul meu cu chestii de genul "ia uite ba ce misto se misca la tine abia se misca laughing" sau "chiar si un copil mai prost ca tine are telefon mai bun decat tine". In clasa cei care invata prost au telefoane bune straight face si invers... eu ma aflu la nivelul mediu-ridicat de invatatura.

| lolz1 a răspuns:

Eu zic să aștepți 5-ul.
Poți să aștepți 3 luni și apoi nici nu o să-ți dai seama cât de repede a trecut. Plus că o să fii mult mai mândru/mândră cu iPhone 5!
E doar părerea mea, tu știi ce vrei. good luck

| Commapoint a răspuns:

Eu aș aștepta 2 saptamani pentru iPhone 4S.

| Wiorel a răspuns:

Decit sa stai 3 luni fara telefon mai bine iti cumperi acum un 4s, iar peste 3 luni iti i-ai 5 si pe 4s il vinzi.
Iar mai apoi prin toamna il vizi si iti cumperi 5shappy